Geda Yapı

Kurumsal

İnşaat yüksek mühendisi Cem GEYİK ve İnşaat yüksek mühendisi B. Volkan DABAKOĞLU tarafından 2005 yılında kurulan şirketimiz; kurulduğu günden beri edilen mühendislik yeminine sadık kalarak her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmayı, güvenli, estetik inşaat anlayışımızdan ödün vermeden, teknik bilgi ve birikimin ışığında ülkemizin üst düzey firmaları arasında yer almayı öncelikli amaç edinmiştir.

Vizyon

Yapısını devamlı standartların üstünde yenilemek ,şimdi olduğu gibi müşteri memnuniyetini devamlı ön planda tutmak, sektördeki tüm yenilikleri yakından takip etmek ve edilen mühendislik yeminine sadık kalarak her zaman en iyisini yaparak ülkemizin üst düzey firmaları arasında yer almak kuruluşumuzun en başında ortaya koyduğumuz değişmez ve ana hedeflerimizdir.

Misyon

İnşaat sektöründe standartların üstünde, kalite anlayışını benimsemiş, sağlam, zevkli ve kullanışlı yapılar üretebilmek, mühendislik ilkelerine uygun ve dürüst bir şekilde inşaat ve inşaat sonrası hizmet verebilmek, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak çalışma anlayışımızın değişmez ilkesidir.